Zjazd Akcji Carpatica 2020 - ZMIANA TERMINU

Ależ tu postów :smiley: Chciałam też zgłosić Ankę z Martynką i Mirką, pokój 2-osobowy z łazienką. Pewnie obiad w sobotę.

2lajki

Ja też się zgłaszam, ja też! Też mi wszystko jedno co do pokoju, a co co obiadów to pewnie dam znać bliżej terminu :slight_smile:

2lajki

Zgłaszam się i Dorotę tez zgłaszam + obiady i pokój z łazienką.

1lajk

Hej, zgłaszam się;) Wszystko jedno co do pokoju, najlepiej z ludźmi! Kwestia obiadu bliżej zjazdu. Ale tu ładnie :slight_smile:

2lajki

@wiola.oles witamy Cię w naszej społeczności! :smiley:

Hej, zgłaszam z Michałem swój udzial w zjeździe, co do pokoju, wszystko jedno. Obiady prawdopodobnie bierzemy na sobote, ale okresle to jeszcze bliżej terminu! Pozdrawiam wszystkich! :blush:

2lajki

@Jagoda.zimorodkowa Ciebie również witamy w naszej społeczności! :smiley:

To ja chcę z Jagodą i Michałem w pokoju bo w zeszłym roku było mi z nimi cudownie! :slight_smile:

1lajk

Wspaniałe wieści. Będziemy z Mikołajem. Jeżeli są jeszcze miejsca to piszemy się na nocleg z soboty na niedzielę i obiad w sobotę.

1lajk

U mnie w pracy spore zawirowanie, jak pewnie u wszystkich. Kalendarz się tak jakby wyzerował no i najpewniej będę miał projekty mocno poprzesuwane. Nie mniej jednak gdyby mi się nie udało na Zjazd przyjechać to będę celował żeby na Obóz przyjechać już wtedy z najwyższym priorytetem.

Szanse na to że będzie się można spotkać maleją. Ale jakby co to jestem gotów na wideokonferencje.

@ewa.wegrzynska cudnie! wpisuję :green_heart:

@pawel.rumian ty kucu

a @artur.pedziwilk jak zwykle :expressionless:

Ale co jak zwykle? Rok temu nie przyjechałem przez tragiczne błędy w procesorach Intela a teraz mutacja wirusa siekąca po społecznych rozwiązaniach.
Więc może warto w ogóle obóz rozpocząć w kwietniu bo wszyscy będziemy bezpieczniejsi w Beskidzie Niskim niż w jakichś zbiorowiskach ludzkich nie?

Jak zwykle masz jakiś kataklizm na swoje wytłumaczenie - przypadek? :wink:
Z tym obozem w kwietniu to jakaś myśl ale poczekajmy może i zobaczmy jak sobie Akcja Bałtycka poradzi.

My z Wiolą, o ile wrócimy do tej pory, to raczej do tego terminu będziemy mieć kwarantannę… Będziemy dawać znać :slight_smile:

Przenosimy nasz Zjazd na bliżej nieokreślony termin.
Kwiecień i maj na pewno odpadają.
Potem się zobaczy.
Trzymajcie się wszyscy zdrowo!

Jutro mieliśmy się spotkać w Chyrowej, ale się nie spotkamy NIESTETY! Czekamy na poprawę sytuacji i decyzje na poziomie centralnym. Będziemy reagować i informować na bieżąco.

Hmm… A może, idąc z duchem czasu, spróbujemy zrobić spotkanie online? Ja z reguły korzystam z Hangouts. Jeśli ktoś ma jakiś lepszy pomysł, niech daje znać.
Co powiecie na godzinę 21? Wrzucę tutaj jutro link do zebrania i kto będzie chciał weźmie w nim udział :slight_smile: (link pojawi się przed samym spotkaniem, więc musicie zachować czujność)

Gdyby ktoś chciał a nie wiedział co ma zrobić, kliknąć, czy zainstalować, niech do mnie pisze - pomogę :slight_smile:

No ja byłbym nawet za. Google Hangouts to chyba była dało radę bo w większości mamy konta a jak ktoś nie ma to jest duże prawdopodobieństwo że ma prywatne. Tylko że to trzeba byłoby jakoś ogłosić wcześniej z jakimś wyprzedzenie, bo ja bym chciał popcorn i wino kupić chociaż na taką posiadówę.
No i jakieś ramy konkretne i tematy ustalić do obgadania.

https://hangouts.google.com/call/iRyXCc2oe-rtLgsWLLzdAEEI

za bardzo kombinujesz Artuniu :wink: