Spotkanie założycielskie - podczas spotkania MTO

:slight_smile: To będzie historyczna chwila, 28 listopada 2009 r. za kulisami sceny, na której będzie się odbywało głosowanie wyborcze MTO, AkCjonariusze przystąpią do paktu, tym razem już formalnego, na mocy którego powstanie Stowarzyszenie Carpatica. Z Rychem opiszemy przebieg tego spotkania, przygotujemy dokumenty. Zabierzcie PIÓRA, cobyśmy sprawnie podpisywali papierzyska. Kto nie będzie mógł dotrzeć, wcale nie pozostanie poza rodzącym się Stowarzyszeniem. Po prostu ze względów formalnych niezbędne jest zdeklarowanie się minimum 15 osób o tym, że powołują do życia stowarzyszenie.

pozdrawiam, HaK

Na dzień dzisiejszy mamy już na liście 11 osób ! :slight_smile:

Czekamy niecierpliwie na statut do poczytania
wiciu

Na dzień dzisiejszy znów mamy już 11 osób na liście :slight_smile:

Podczas spotkania założycielskiego musi nas być minimum 15. :slight_smile: Wybierzemy sobie na daną naradę przewodniczącego (pewnie Rychu albo ja lub ktokolwiek inny zaznajomiony wcześniej z tym, jak takie spotkanie powinno przebiegać) i protokolanta (z komputerem, dostęp do drukarki będzie). Będziemy głosować:

1. “za powołaniem stowarzyszenia”,
    2)“za przyjęciem statutu” (ale to zostawmy jako formalność - wszelkie uwagi zgłośmy w wyznaczonym przez Marka czasie - czyli do czwartku poprzedzającego spotkanie)
  2. wybierzemy Komitet Założycielski (dwie- trzech osób, które wykazują się jak największą ilością podpisów bezpośrednio przed założeniem stowarzyszenia :), zanoszą statut do KRS itp.)
  3. wybierzemy zarząd (3-5 osób) i komisję rewizyjną (3 osoby) - bardzo proszę myślmy nad kandyturami kilkoma! :slight_smile: do każdego z tych organów.

Skoro brak zaineresowania w naszym ścisłym gronie, to może należy rozejrzeć się za osobami chętnymi do ściślejszej współpracy jakoś szerzej?

Pozdrawiam, gC

Wydaje mi się, że to jest raczej kwestia tego, że nie wszyscy jeszcze wiedzą, czy będą na MTO… A skoro postanowiliśmy, że wtedy będziemy podpisywać, to póki nie mają pewności, nie dają znać. Albooo czekają na statut… :slight_smile: I dopiero po przeczytaniu podejmą decyzję… :wink:

Dobra, dobra … jak będą czekać jeszcze kilka dni to na zjeździe będzimy brali ludzi z łapanki. Ale może znowu się czepiam oczekując większego zaangażowania ludzi w nasze ważne sprawy …

Pozdrawiam, gC

Zgłaszam się codziennie i wszystkie maile wracają. Może to jakiś znak?

Co Ty Stasiu wygadujesz ???
Jak to wracają ???
To coś z tą Twoją pocztą ine gra…
Nikt nie zgłaszał do tej pory że nie dochodzą maile…
Dzwoń może do Artura…

A jak nie to wyślij mi to sms’em.

Na dzień dzisiejszy godzina 17:03 mamy 12 osób :slight_smile:
Przepraszam… 17:08 mamy 13.
Karol - sorki - jesteś 13-ta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ale na liście i tak pierwsza !!! :slight_smile:

Po dłuższym zastanowieniu postanowiłem arbitralnie (przynajmniej tyle samowoli zanim mnie odsuną od władzy :slight_smile: ) trochę rozszerzyć zespół wymaganych prawem 15 założycieli ponieważ mamy tak zacnych od lat bywalców, bez których AC nie byłaby dzisiaj tam gdzie jest, że uznałem, iż obowiązkowo powinni się znaleźć w gronie założycieli na liście !!!

Są to:

• Janek W.
  • Marian K.
  • Wiesiek Ch.
  • Bogusław B.
  • Małgorzata B.

Trzech pierwszych panów ciężko pracuje na wielkie sukcesy ornitologiczne AC od lat…

Boguś nadaje od lat ducha kultury i integracji, więc przyczynił się do chętniejszego przyjazdu
wielu innych…

Gosia była przez wiele lat zawsze wtedy do pomocy, kiedy nikt inny nie dawał rady
poźną zimną jesienią i pracowała za trzech…

Uznałem więc za fair play zapytanie ich przynajmniej czy chcą cię znaleźć na liście…
Z Każdym z nich przeprowadziłem przed chwilą rozmowę i …
Wszyscy się zgodzili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Wszyscy będą też na zjeździe więc nie będzie problemu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ooooo !!!
Właśnie przyszedł mail od jednej z tych osób z danymi do listy :slight_smile:

pzdr., m.

Zdecydowanie popieram.

Pozdrawiam, gC

Ale popiersz co ?

Te osoby czy samowolę ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jak to dobrze, że Prezesowi tak procesor pracuje.
Nie będzie przesady jak powiem: to zaszczyt powoływać stowarzyszenie AC w tak znakomitym gronie
Marku, zdecydowanie popieram
wiciu

Ja Ci dam procesor… Ja Ci dam… :slight_smile:
Właściwie należy to nazwać: “puściła skleroza” :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

W tym przypadku i jedno i drugie.

gC

Moje maile wracają z następującym komunikatem.

Twoja wiadomość nie dotarła do niektórych lub do wszystkich adresatów.

Temat:	RE: Poproszę o dane do statutu
  Wysłano:	2009-11-18 15:40

Następujący adresaci nie są osiągalni:

'AC Marek Jędra' w dniu 2009-11-18 15:40
        550 5.7.1 Unable to relay for marek.jedra@carpatica.org

Co ciekawe, wysłałem wczoraj maila do Ryska na adres carpaticzny i doszedł. Nie wiem czy to sprawa dla Artura czy naszego admina. Ale nie martw się Kriger, najwyżej wyślę drogą okrężną :slight_smile:

A Marta B.? (Jeśli dobrze zrozumiałam o jaką Gosię B. chodzi)

[quote=marek.jedra]Po dłuższym zastanowieniu postanowiłem arbitralnie (przynajmniej tyle samowoli zanim mnie odsuną od władzy :slight_smile: ) trochę rozszerzyć zespół wymaganych prawem 15 założycieli ponieważ mamy tak zacnych od lat bywalców, bez których AC nie byłaby dzisiaj tam gdzie jest, że uznałem, iż obowiązkowo powinni się znaleźć w gronie założycieli na liście !!!

Są to:

• Janek W.
  • Marian K.
  • Wiesiek Ch.
  • Bogusław B.
  • Małgorzata B.[/quote]

Bardzo to super. Myślałam o nich. Tylko obawiałam się, że formalności są im straszne, ale jak niestraszne, to się cieszę.:slight_smile: A do Marty B. zadzwonisz też Marku?

Do Marty nie dzwoniłem, ale wkłąd Martuchy uznaję arbitralnie za mniejszy niż Gosi, chyba że są
inne sugestie…
Co do Gosi mamy mały problem :frowning:
Po zmianie stanu cywilnego nie zmieniła dowodu i ma stary :frowning:
Pytanie do znawców tematu:
Może się wpisać na listę założycieli na panieńskim nazwisku ?

MJ