Spotkanie po sezonie 2009 / przed zjazdem MTO

Kochani :slight_smile:
Czas zaplanować nasze spotkanie posezonowe, myślę, że wiele musimy ustalić, zaplanować,
m.in. Co dalej? oraz
Co ze statutem?
a być może też zaplanować prezentację na zjazd MTO
Poponowana data: 21 listopad (biorąc pod uwagę poniższe komentarze: [color=blue]NOWY TERMIN: 14 listopada[/color])
Miejsce: Czy tym razem Małopolska albo nawet sam Kraków/Buków byłyby ok?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź zwrotną, kto może kto nie może.
pozdrawiam sekretariuszowo,
Hania

Jeżeli chodzi o Buków to oczywiście będzie mi miło :slight_smile:
Co do daty natomiast to trochę kicha…
21/22 mamy wyjazd firmowy poza Kraków i muszę na nim być - na ostatnim już nie byłem.
28/29 to zapewne już zjazd MTO.
Więc moża uda nam się spotkać 14/15 listopada ???
Co sądzicie ?

pzdr., MJ

Dla mnie termin 21 listopada też jest nie do zaakceptowania. Jakby się udało spotkać 14 XI to jestem za.
Pozdro
HuK

W takim razie 14-15 listopada zapowiada się lepiej. Marku, Hubercie dobrze byloby Was mieć na spotkaniu, które zapowiada się jako dość ważne dla AC. :slight_smile: I w ogóle im nas więcej będzie mogło się pojawić tym, myślę bardziej strategiczne decyzje będą mogły zapaść…

Też jestem za nowym terminem…

No to niech będzie 14-15 listopada.

14-15.11 jest OK, Kraków-Buków też :slight_smile:

Szanowni ACjonariusze

Spotkanie posezonowe, zgodnie z ustaleniami z lipca (Huta Polańska) odbędzie się 14 listopada. Za zgodą gospodarza mozna zrobić spotkanie od piątku do niedzieli (13-15 XI). Jak widzę niedziela jest już wliczana, czekam na odzew co do piątku.
Proponuję główne spotkanie zrobić w sobotę. Zacząć jakoś tuż przed południem, np. o 11ej. To jest oczywiście dopiero propozycja, czekam na uwagi co do terminu.

Bardzo proszę o wpisywanie się w TYM wątku, kto deklaruje swoje przybycie. Czekam także na tematy spotkania. Niewątpliwie będziemy rozmawiali o tegorocznych wynikach, stowarzyszeniu i o najgorętszym temacie roku - o łozach. Pewnie również ogólnie o przyszłości stacji w Myscowej, profilu badań itd.

Jutro postaram się, po konsultacjach z sekretariatem i po uwzględniu waszych - choć kilku - uwag, zaproponować jakąś agendę spotkania.

Przybycie szerokiej rzeszy Carpacjuszy bardzo wskazane - dokonajcie przewartościowań swoich priorytetów i przybywajcie na weekend do Bukowa. Pełni pomysłów oczywiście.

Z góry przepraszam za wszelkie opóźnienia ale jakoś ostatnio nie mogę się odnaleźć w tzw. czasie (przestrzeni też).

No dobra… Będę… :slight_smile:

Prośba do Wszystkich aby w miarę możliwości zabrali śpiwory i karimaty bo jeszcze nie mam wystarczającej ilości
łóżek, ale ponieważ większość z Was już u mnie była to pewnie kojarzycie warunki…

pzdr., MJ

:slight_smile: czyli nie wydasz nas na pastwę Bukowienia :wink: uff…
Właśnie mi zżarło całego pięknego posta… :frowning:
To tym razem partiami.
Proponuję rozpocząć narady od kwestii stowarzyszenia (jako że są najmniej emocjonujące :wink: )
A) Statut - niejasne podpunkty (tego jest zdaje się niewiele). Rychu ile kopii statutu przynieść?
B) Wybór osób do zarządu i komisji rewizyjnej
(Resztą spraw stowarzyszania mogą się zająć ochoczy wybrańcy)

Jako drugą kwestię podjęłabym temat prezentacji na MTO:
Czy przygotowujemy? Co opisujemy? Kto?

A jako trzeci temat proponuję “I CO DALEJ AKCJO CARPATICO?” W kolejności:
a) Wnioski z tegorocznych badań, hipotezy potwierdzone, niepotwierdzone, wnioski z eksperymentów, porównań itp.
b) Na co nie uzyskaliśmy odpowiedzi, niepotwierdzone hipotezy, co nas frapuje (tu ukłon w stronę AC FRAP) u jak moglibyśmy znaleźć odpowiedzi (nie myślę tu tylko o kwestii przyczyn mniejszych ilości pewnych gatunków i tylko tego roku, ale tak całościowo).
c) Co działamy (też z łozami, ale też, czy jakieś nowe eksperymenty itp., czy jakieś zmiany) - kto?, kiedy? Tu by była kumulacja konkretów :wink:

I na koniec się rozliczymy :wink: - znaczy się Gosia i ja (prawda, Gosiu?) na podstawie sprawozdań wywleczemy na światło dzienne, cośmy sobie obiecywali i postanawiali a nie zrealizowali, co by to nadrobić, albo może pewne rzeczy uznać za pochopnie postanowione i niepotrzebne. :slight_smile:

To taka moja propozycja. Czekam na akceptację albo (tfu-) twórczą krytykę :wink:

pozdrowienia,
HaK

Ja będę

:slight_smile: to podstawa. Rozumiem, że agenda ok?

Rysio kazał zgłaszać przybycie, to zgłaszam swoje.

Jak będę miał przemyślenia na temat spotkania to się odezwę, na pewno :slight_smile:

Pozdrawiam, gC

Jak wstanę rano i załapię się na jakiś transport to też będę :wink:

Planuję dotrzeć w sobotę przed południem. Na razie nie mam korekt do agendy.

To jednak jutro agenda. Zgłaszajcie jakieś uwagi jeszcze, wpisujcie się, kto jeszcze będzie.

Ja wiem, że będzie Michał Ciach :slight_smile:

Ja będę w sobotę przed południem. Haniu, wyciągnę co trzeba ze sprawozdania.

Przykro mi ale nie będę, obowiązki w pracy (terminy) nie pozwolą.
Mam jednak przeświadczenie, że obrady będą owocne w konkrety,
czego Wam i sobie też życzę
pozdrawiam
Wiciu