Sezon 2016

No to wystartowaliśmy!!!
<głośny aplauz> <gwizdy motywujące>

Proszę się ładnie i szybko zgłaszać, bo w tym roku trzymamy z Julką grafik twardą ręką i nie będziemy przyjmować zbyt dużej liczby osób na dany termin. Decyduje kolejność zgłoszeń. I dotyczy to wszystkich bez wyjątku :wink:

A kiedy dokładnie rozpoczęcie

Na dzień dzisiejszy 23 lipca (sobota).
Być może już od czwartku (21 lipca) ktoś będzie na miejscu, ale wszystko jeszcze w fazie ustaleń.

Będziesz Boguś?

Oczywiście kiedyś będę może helikopterem albo jako UFO bo nie możecie znać ani dnia ani godziny.

Niedobrze, niedobrze :slight_smile: Ale biorąc pod uwagę zapis “zbyt dużej ilości osób” wnioskuję że w miejsca gdzie obsada będzie mniejsza nie będzie problemu z przyjazdem bez zgłoszenia się już teraz.
Bo choć mam nadzieję że terminu wrześniowego mi praca nie ruszy to różnie może być.

Do zobaczenia na rozbijaniu!

Pewnie Karol!

Co do rozbijania - startujemy już 21 lipca, w czwartek, ok. godziny 15-16. Kto może przyjechać już wtedy?

Ja!

Ja będę ok. 20 najwcześniej.
Wiem, że wcześniej ma być Hubert, Wiciu i Tomek Kożuch. No i nasz niezawodny Mieczysław Zając z przyczepką, który zjawi się w Myscowej jakoś po pracy.

Ktoś jeszcze w czwartek?

ja! spytaj mnie!

I co słychać w Myscowej. Co w sieciach i po za nimi.
Przesyłam Wam gąsiorka i pozdrawiam.
post image

Halo, halo! Forum nie dziala :slight_smile:
Co sie w Myscowej dzieje?

No właśnie, nikt nic nie pisze. A przecież już “działa cyrk z siatkami założony przed wiekami i gotowe są już grzańce a przy rurze dziewcząt tańce.”
Moja relacja z tygodniowego pobytu: ponad 800 ptaków wyleciało z blachą skład gatunkowy taki jak zwykle o tej porze, rudzik, kapturka, sikory. Zimorodków coś ok. 50 i to mnie bardzo cieszy.
Co do osób to: Krzysiu K - zesztywniał mu… kołnierz założony w szpitalu, Hubert kierownikuje.
A ja fociłem zimorodki ale jakoś nie chciały pozować i foty nie bardzo udane. Krzysiu K prosił żeby wstawić te nawet co są takie sobie. A zatem wstawiam.
pic host

screen shot windows 7

Czy ktoś wie co to jest?
pic hosting

Gąsienica znamionówki tarninówki najpewniej.

Rafale, dzięki. Tak, ja też bym się napił ( tarninówki - Miecia )

Dzisiaj w Jaśle było oberwanie chmury. Mam nadzieję, że nie dotarło do Myscowej oddalonej o trzydzieści parę km.
Ale cóż to jest dla takiej chmury. Ktoś coś wie co tam w obozie?

I jeszcze zapytam: czy to krzyżak? Czy na tym forum są Arachnolodzy co mają uprawnienia do obrączkowania…pająków
free image hosting

Kierowniczka Julia pozdrawia i donosi z Myscowej:
Od początku 2486. Dzisiaj 49, w tym DE LEU i DE MAJ.
FR COE na trzecim miejscu, za SY ATR i ER RUB.
Na niebie chmury, więc żurawie tylko słychać. Jest cudnie.
:slight_smile:

Wtorkowy raport z Myscowej.
Trochę metafizyczny, trochę kulinarny, wielogatunkowy, dźwięczny :slight_smile:

“Dzisiaj 86, trójka: ER RUB (40), PH COL, SY ATR.
Był dziś ptak, który nie istnieje :slight_smile: MO ALB, SY CUR, SY BOR.
Zaczęły się odzywać żurawie i byki.
Popielica dosiada roweru, a bóbr mlaszcze :slight_smile:
Tłuste PH TROU :)”

środowa szczypta poezji z Myscowej:
Dzis 72 ptaki. Przez ręce przeszły 23 gatunki. ER RUB, PH COL i SY ATR.
Pojawiło się słońce i kostiumy kąpielowe.
RE REG i RE IGN, MO CIN i MO ALB, AN TRI i piękna dorosła sójka :slight_smile:
Na Zawodnym jest bóbr, co krótkie życie wiódł, nam lecą łzy, bo zagryzły go psy.
Gwiazdy ogrzewają nas blaskiem :slight_smile:

Dzisiaj obserwowałem flamingi i warzęchy w rezerwacie Salgados w Portugalii. Zimorodek nie pokazał się, ale jak przyjadę do Myscowej to go zobaczę.