Sezon 2012 czas start

Ogłaszam rozpoczęcie zapisów na bieżący sezon.
(jak coś to termin 12-25 sierpnia jest już zarezerwowany ;))

To ja poprosze tym razem pierwszy tydzien pazdziernika. 1 - 7.

A ja rezerwuję 8-14 października. A Ty, Pędzący, co w tym roku tak wcześnie, nie pomyliło Ci się przypadkiem?

Proszę wszystkich, którzy mają możliwość o rozpowszechnienie gdzie się da plakatu, którego nie umiem tutaj wrzucić, ale ma być umieszczony przez Czesterka na naszej stronie www :slight_smile: Zresztą puściłam go mailem.
Zgłoszenia przyjmujemy już tylko w terminie 26 sierpnia - 28 października (albo i dłużej).
Obrączkarsko nie obsadzony jest jeszcze okres między 26 sierpnia a 29 września. Oczywiście tandemy i inne zwielokrotnienia obrączkarzy na punkcie mile widziane

Przypominam, bo tak jakoś wygląda, że niektórym ta sprawa umknęła, że w tym roku, wzorem lat ubiegłych, organizujemy obóz w Myscowej. Grafik zapełnia się bardzo powoli. Brakuje obrączkarzy. Dobrze obsadzony mamy początek. Ale ostatni tygodzień sierpnia i cały wrzesień to obrączkarska czarna dziura! Najwyższy czas pomyśleć i zaplanować obrączkarski pobyt w Myscowej. Proszę o zgłoszenia od 26.08 do 29.09.

Dodatkowa załoga też mile widziana. Tutaj mamy braki od 17.09 do 6.10 i od 15.10 do końca. Myśleć, planować i wysyłać zgłoszenia poproszę.

No to zapytam tak prosto z mostu, czy stali carpaticzni obrączkarze, którzy nie zgłosili się jeszcze do kierowania punktem obrączkarskim planują podjąć to wyzwanie także w tym roku?

Jak pisałem poprzednio mamy spore braki w obsadzie obrączkarskiej i jak na razie nic w tej kwestii się nie zmieniło. Dobrze to nie wygląda!

Potrzebni obrączkarze od 26.08 do 29.09.
Potrzebna załoga od 17.09 do 6.10 i od 15.10 do końca.

Czas startu tegorocznej akcji już bardzo blisko. Czas zaplanować rozbijanie obozu. Zgodnie z planem obóz stawiamy w sobotę 28 lipca. Pomocne ręce mile widziane. Pierwsi rozbijacze mają być na miejscu ponoć już od piątku rano.

Ze smutkiem donoszę, że nie mogę przyjechać na rozwijkę, zali gdyż rabotam. Pozdrowienia z Prabut.

To już ostatnia prosta przed startem tegorocznej Akcji Carpatica. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w tym toku obóz rozbijamy w sobotę i niedzielę (28-29.07).

Osoby wybierające się na tegoroczne rozbijanie bardzo proszę o wpisanie się na w tym miejscu:

1. Grzegorz Cierlik

Osoby wybierające się na tegoroczne rozbijanie bardzo proszę o wpisanie się na w tym miejscu:

1. Grzegorz Cierlik
  2. Karolina Adamska

1. Grzegorz Cierlik
  2. Karolina Adamska
  3. Henryk Sułek

1. Grzegorz Cierlik
  2. Karolina Adamska
  3. Henryk Sułek
  4. Witold Ziaja & dwie Babeczki

1. Grzegorz Cierlik
  2. Karolina Adamska
  3. Henryk Sułek
  5. Rafał Jost & kolejne dwie Babeczki

1. Grzegorz Cierlik
  2. Karolina Adamska
  3. Henryk Sułek
  5. Rafał Jost & kolejne dwie Babeczki
  6. Hubert Kamecki
  7. Łukasz Szpunar
  8. Kamil Głód