Radocyna - marzec 2016

W swoich planach uwzględnijcie proszę spotkanie Carpatici - 18-20 marzec 2016 r.

Ufff… dobrze, że chociaż raz nie w Dniu Kobiet;)

To już bankowo ten termin?

Jest już jakiś plan? Chodzi mi o to co można stracić jak się nie przyjedzie.

Witam,
minęły kolejne 3 lata i ponownie przyjdzie nam wybrać władze naszego stowarzyszenia. Z wielką przyjemnością zapraszam wszystkich na VI Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Carpatica. Zebranie odbędzie się w dniu 19.03.2016 r. o godzinie 15:00 w świetlicy Schroniska w Radocynie.

W programie „walnego” na pewno pojawią się dwa punkty: sprawozdania (z pracy zarządu, komisji rewizyjnej i finansowe) oraz wybór władz stowarzyszenia (prezesa, zarządy i komisji rewizyjnej). Prosimy o zgłoszenia tematów do dyskusji na zebraniu.

W sobotę wieczorem planujemy sesję referatowo-slajdowiskową, prosimy o zgłoszenia referatów, wystąpień, pokazów slajdów. Szczegółowy program prześlemy na początku marca.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiam, Grzesiek

Hej. Mam prośbę oczywiście dla chcących. Macie film z obozu lub około ptasi? Śmieszny, głupi lub zabawny? Zabierzcie go na Radocynę na płycie cd. Jak będzie ich troche zrobię jakiś fajny montaż.

No i po Radocynie, nowe/stare władze wybrane i co jeszcze zapamiętałem:

• śledzie Henia a właściwie Mamy Henia
  • zdjęcia z pokazów
  • randka… włochatek w świetlicy

Jako pamiątkę przywiozłem:

imageupload

Niezłe, niezłe. Wszystkie rozmowy się klarują w trzeźwym umyśle teraz :slight_smile:

Oj, przyjemnie było znów po latach zawitać do Radocyny i to tym bardziej w takich okolicznościach :slight_smile: Pozostaje mi podziękować Wam za miłe przyjęcie i za te dwa wspólnie spędzone dni w doborowym towarzystwie! :slight_smile:
Jeszcze tam wrócę! :smiley:

Jusia podesłała zdjęcia z Radocyny :slight_smile:
https://picasaweb.google.com/105843320436755414275/9Kwietnia201602?authkey=Gv1sRgCLLlh93j46ueHQ&feat=directlink