Nowa przypinka na nowy sezon 2013

Ponieważ spora część uczestników AC 2012 optowała za tym, żeby następcą mysikrólika na carpatycznej przypince był zimorodek, koleżanka Kat ze studia projektowego Balans, stworzyła taki oto obrazek (w załączniku, o ile uda mi się go dodać :P).
Jeśli macie jakieś uwagi, przemyślenia, bądź sugestie, podoba Wam się lub nie - piszcie.

Nie udało się wkleić załącznika, w związku z czym spróbuję tak:
https://picasaweb.google.com/112279528247938457806/NowaPrzypinkaNaNowyRok?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLWZi7iQ-JSMrQE&feat=directlink

1. Nie wykumałem wątku o zmianie loga.
  2. Zimny bardzo mi się podoba!
  3. Mam nadzieję, że to tylko znaczek, a nie zmiana loga. Bo równie dobre mogło by być logo z krową albo ze szpadlem. Nie podobałoby mi się to. Ale znaczek git! :slight_smile:

Mnie się widzi. Tylko ja bym trochę zmienił stosunek wysokości dzioba do długości;) Tzn. chyba powinien być nieco dłuższy i ostrzej zakończony. No i taki zajad żeby mu trochę wchodził na pysk/mordę/twarz/głowę, bo tak to wygląda jakby dziób był przyklejony, ale może się niepotrzebnie czepiam.

Na kolejną przypinkę proponuję Koxlika ze szpadlem albo z krową… nie wiem na co będzie miał bardziej ochotę… trzeba dopytać;)

Krzysiu - temat postu brzmi “nowa przypinka”. Gdzie Ty się tam doczytałeś o zmianie logo? Logo zostaje bez zmian - chodzi o znaczek, który rozprowadzamy co roku na obozie.
Myślę że za naddociekliwość należy Ci się specjalna przypinka. Z krową i szpadlem np :stuck_out_tongue:

Uwagi przekażę Katarzynie.

:slight_smile: Będę jej cierpliwie oczekiwał.
A na poważnie. Sorry jak posta czytałem to jedną nogą już byłem na prerii :wink:
P.S. Powiedz Kasi, że wyślę jej fotkę tego pluszcza co mi namalowała tylko na razie mam chwilowe przejściowe z aparatem. Chyba, że jak chce to mogę jej mms’em wysłać. Tylko niech nr poda.

Powiedz Masajowi żeby może Kasi zdjęcie mms’em posłać tylko niech nr poda zimorodka szpadla i krowy. Koxlika może też jak chwilowe przejściowe z aparatem mu minie, będzie może ze zrozumieniem czytał i pisał z tej jednej nogi.

Być może ale się nie nastawiaj.

Popieram Arniego, dziób musi być cieńszy i trochę dłuższy. Obecna wersja to taki trochę
dendrocopos alcedo
Pomysł nowej przypinki podoba mi się: Zimorodki wszystkich krajów łączcie się.

Pod linkiem który wklejony jest w moim pierwszym poście znajduje się delikatnie poprawiony zimorodek. Z tego co się dopatrzyłam ma zrobiony większy zajad. Jak widzicie go teraz?

Jak dla mnie lux!!

Rewelacja