No to mamy forum :)

Na początek duże podziękowania dla Artura ! :slight_smile:
Mnie się udało zalogować bez problemu, zmienić hasło i dodałem też swoją mordę 60 na 60 px.
Myślę że teraz trzeba zacząć używać do bólu żeby nam weszło w krew a po jakimś czasie przysiąść i zerknąć jakie wątki tematyczne się przewijają i na podstawie tego podzielić na odpowiednie grupy tematyczne.
Na dzisiaj wydaje mi się że można by jedynie dodać grupę “Tegoroczne prace” albo “Prace w tym sezonie”…
Można też pomyśleć o grupie “Zdjęcia z wypadów” gdzie każdy kto się ruszy w teren wrzuci co widział i uwiecznił na forum a nie musi rozsyłać mailem.
A może to się powinno nazywać galeria i po jakimś czasie odpalimy konkursy miesięczne pt. “najlepsza fota miesiąca” albo “najfajniesza obserwacja miesiąca”.
No i trzecia grupa, która mi przychodzi do głowy już teraz to “Fenologia przelotów” gdzie każdy może wrzucać pierwsze swoje obserwacje na wiosnę i najpóźniejsze z jesieni…
Nie zapominajmy, że wtedy zostaje z tego ślad na forum i po kilku latach mamy swoistą formę wiedzy do opracowania…

A na koniec jeszcze 2 pytania do Artura:

1. jaką mamy przestrzeń dyskową na nasze forum ?

2. czy da się włączyć taki automat, żeby przysłał uczestnikowi wątka maila jak jest nowy post w temacie, w którym uczestniczy ?

pozdrawiam, MJ

a ja nazwałbym gelerię np. buenos dias albo (w sensie dobre zdjęcie-slajdy :slight_smile: )
Maciek K.

A jak tu się wrzuca zdjęcia?
ST

To nam nasz Admin musi zezwolić na dorzucanie fotek…
Udzielisz ?
MJ

1. Mamy nieograniczoną przestrzeń dyskową.
  2. Do wątku można się “zapisać” i będą szły maile jak ktoś coś napisze. “Zapisz się” trzeba szukać po prawej stronie ekranu.
  3. Nie wiem jeszcze jak ze zdjęciami, pomyślę co da się zrobić.

Fajnowo - popatrz Artur co da się zrobić z fotkami.
Ale tak czy inaczej jeżeli się da się wrzucać to warto zrobić ograniczenie na wielkość jednej foty bo ludzie widzę często przesyłają mailami surowe zdjęcia, które są bardzo duże.
Trzeba będzie poduczyć Towarszystwo jak zmniejszać zdjęcia…

Ja też sobie wrzuciłem fotkę, a co! Fajnie, że Arturowi udało się odpalić forum. Zobaczymy jak to będzie funkcjonowało, ale jak ludzie się przyzwyczają to będzie ruch jak na Szewskiej w południe, mam nadzieję.

o jaa - wróciłam z bezinternetowej dziczy a tu takie zmiany… :slight_smile:

No widzisz…
Nigdy więcej nie wyjeżdżaj na tak długo…
Nie tyle że tęskniliśmy, czy tam tego… czy teges… ale jak nas nie ma to FORUM stygnie…
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mj

Czy ja wiem Marku? Widzę, że skutecznie forum aktywizujesz :slight_smile:
Ciekawa jestem kiedy apgrejdujesz na kolejny level i jaki będziesz miał wtedy tytuł :wink:
Pędzący ile jest stopni wtajemniczenia? New member, member, a potem?
A ja nadchodzący tydzień spędzę najpewniej w Bieszczadach ganiając za jakimiś wężami :confused: Ale może znajdę też tam jakiś internet - w końcu FORUM nie może stygnąć!! :wink: