Konkurs fotograficzny 2013

Zarząd Stowarzyszenia Carpatica ogłasza konkurs na najpiękniejsze, najciekawsze zdjęcie z sezonu 2013. Udział może wziąć każdy w jednej z dwóch kategorii “Ptaki” i “Życie obozowe”. Warunkiem jest wykonanie zdjęcia na Akcji Carpatica, w promieniu 349 metrów od Fenixa. Zdjęcia - po jednym w każdej kategorii - należy nadsyłać na adres witold.ziaja@carpatica.org do 4 listopada 2013 z dopiskiem w temacie “konkurs AC/kategoria/ imię i nazwisko fotografa”. Pamiętajcie by słać zdjęcia takie jakie wyszły z aparatu, w pełnej rozdzielczości - każde może wygrać!

Nadesłane zdjęcia będą na bieżąco publikowane na naszym profilu na facebooku: facebook.carpatica.org

Zwycięskie zdjęcie w każdej z kategorii wyłonimy w wyniku głosowania. Głosować będzie można od 5 do 17 listopada. Nagrodą będzie publikacja zdjęcia w kolejnym numerze naszego periodyku. Myślimy także o innych, cennych nagrodach, wyłączając oczywiście opatentowaną już “Romantyczną kolację…” Liczymy na Waszą pomysłowość, zmysł artystyczny i szerokie podejście do tematu :slight_smile:

pozdrawiam, wiciu

Link do ankiety z konkursowymi zdjęciami:
https://docs.google.com/forms/d/1aTQ5ctUmUCJ61RvoOsXTikLYS5Vwk_EIeqsjktJJFHQ/viewform?edit_requested=true

Zapraszamy do głosowania!

Konkurs rozstrzygnięty.
Zwycięzcą w kategorii “Ptaki” został Karol Skrobacz i jego sóweczka, natomiast w kategorii “Życie obozowe” najwięcej głosów otrzymała Iwona Muzyka, która uwieczniła ciężką pracę Carpatycznego Zarządu. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wygranym!
Album z konkursowymi zdjęciami tutaj:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.590907017623723.1073741827.106770812704015&type=1

Dziękuję :slight_smile:

Cześć,

wczoraj pod wieczór laureaci konkursu fotograficznego, w osobach Iwony Muzyki i Karola Skrobacza, otrzymali (wreszcie) cenne nagrody za zwycięstwo. W ich ręce trafiły pudła kartonowe wypełnione po brzegi (no prawie :)) różnymi książkami przyrodniczymi. Jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej II edycji. Pozdrawiam, wiciu