Jak nas widzą w Internecie

Hej kochani, my z Gosią swojego czasu miałyśmy przypomnieć, co się miało wydarzyć prędzej czy później, a nie wydarzyło się… Chcieliśmy na przykład zaktywizować naszą stronę internetową… Wstępnie myśleliśmy o:

• linkach do ciekawych obserwacji/ artykułów
  • streszczeniach artykułów
  • informacjach o działaniach/projektach SEENowych
  • ciekawostkach
  • informacjach o profilach działalności AC (nie pamiętam, czy tu pozanaukowa działalność nie miała się przypadkiem pojawić…)

Otwieram tutaj worek na pomysły CO i JAK chcemy by zaistniało na naszej stronie, która listopadem nam świeci. :slight_smile:

Taka graficzna uwaga - pamiętam, że na samym początku zaistnienia naszej strony w sieci Wiesiek Król od nas z IOPu powiedział, że w przypadku długich tekstów, takich jak np tu:
http://www.carpatica.org/pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=36&Itemid=53
bardzo niewygodnie się to czyta, bo oko gubi następną linijkę.
Podobno przy każdym takim tekście miały być jakieś zdjęcia żeby zawęzić sam tekst i żeby było ładniej i bardziej kolorowo.

ja oprócz zdjęć bym jeszcze widziała w kolumnach ten tekst… :slight_smile: Maćku, dużo z tym pracy, żeby tekst w kolumny wstawić?

Ja obgadam to z Maćkiem przy najbliższej okazji bo takich uwag to jest trochu więcej.

:slight_smile: extra! A na spotkaniu przedsezonowym w czerwcu organizujemy czas na blok “STRONA WWW.”???

…a skoro strona www. wydaje się być w dzisiejszych czasach najsprawniej działającym narzędziem przenoszenia informacji, możemy o tym informawaniu i zachęcaniu trochę tutaj - w tym kąciku podyskutować…

To małe sprostowanie - większość naszych załogantów dowiedziała się o AC od znajomych, którzy już tu byli.
W załączniku plik excela z wynikami zeszłorocznej ankiety.
W tym roku plakaty zachęcające do uczestnictwa w AC były rozsyłane do wszystkich osób wraz z zaproszeniami na tegoroczny obóz.
Co do reklamy to proponuję więcej pisać o AC na różnych forach oraz założyć nasz profil na popularnym ostatnio facebooku. Mogę się tym zająć w wolnej chwili (facebookiem) o ile nie wyrazicie zdecydowanego sprzeciwu oraz o ile nie wejdę w paradę Pędzącemu, bo coś już kiedyś na temat fb pisał chyba.