II Walne Zebranie Stowarzyszenia

W imieniu Zarządu zapraszam wszystkich na drugie Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Carpatica. Zebranie odbędzie się w dniu 21.04.2012 o godzinie 14:00 w gospodarstwie agroturystycznym „Borówna” (www.borowna.pl). Więcej szczegółów wkrótce.

Wszystkich serdecznie zapraszamy

Zawsze mnie zastanawia czy godzina napisania postu (np. w tym powyżej) jest prawdziwa?
Jeżeli tak, to widzę, że prezes słabo sypia… albo tak mocno pracuje;)

Ktoś musi pracować, ale 06:24:40 też jest niezła :slight_smile: Co by nie powiedzieć to różnica między Wami to 05:21:52, więc jak tak dalej pójdzie będziemy mieli 24-godzinną aktywność na forum. Forum nigdy nie śpi!!! :slight_smile: pozdro, wiciu

Wiciu chyba masz 6:24, bo masz czas nie zmieniony…:wink:
Pisałem o 7:24.
Amen

Co by nie powiedzieć, popracujcie jeszcze chłopaki nad spotkaniem się na forum, tak koło 3:00 na przykład :slight_smile: pozdro w

A jest nieprawdziwa??? Znaczy nie zgadza się?? Bo na serwerach zawsze ustawiam czas GMT, a strefe czasowa dostowuje sie w oprogramowaniu raczej i lokalnym czasie na komputerze uzytkownika. To jak sie nie zgadza to jest gdzies pomylka. Moje sie zgadza, ale u mnie zawsze wszystko dziala dobrze bo sie boi inaczej :slight_smile:

No u Wicia była zła, tzn. o godzinę miał do tyłu. Pewnie systemową swoją miał jeszcze zimową i na forum wyświetlała się -1.

u mnie też była 06:24:40, ale nie chciałam się przyznawać żebym na opóźnioną nie wyszła :slight_smile:

Przypominam i ponownie zapraszam na II Walne Zebranie naszego stowarzyszenia. Spotykamy się już w najbliższą sobotę 21.04.2012 w gospodarstwie agroturystycznym „Borówna” (www.borowna.pl). Otwarcie Walnego Zebrania Carpatici nastąpi o godzinie 14:00. Deklaracji udziału niestety nie ma zbyt wielu, ale jak zwykle damy radę :).

W programie: przedstawienie sprawozdania finansowego, przedstawienie sprawozdania merytorycznego, głosowania, wolne wnioski i dyskusja. Wieczorem pogaduchy przy grillu, jak pogoda pozwoli w niedzielę poznawanie okolic Borównej.

II Walne zebranie Stowarzyszenia odbyło się zgodnie z planem 21.04 w Borównek k. Lipnicy Murowanej. W zebraniu wzięło udział 14 członków Stowarzyszenia. W związku z brakiem quorum w pierwszym terminie (statut wymaga ponad 50% członków, czyli aktualnie 20 osób), zgodnie ze statutem zebranie zostało zwołane w drugim terminie o godz. 14.30.

Na zebraniu zostały przedstawione sprawozdania finansowe i merytoryczne, które następnie zostały jednogłośnie przyjęte w głosowaniu. W kolejnych głosowaniach zostało udzielone absolutorim za rok 2011 zarządowi i komisji rewizyjnej. Walne przegłosowało potrzebne uchwały. Trochę podyskutowaliśmy na tematy związane z naszą działalnością.

Wieczorem, przy grrilu odbyła się nieoficjalna część zebrania.

Wszystkim, którzy znaleźli trochę czasu i pojawili się na walnym serdecznie dziękuję.